ראשי » טכניקת המדיטציה של אמה

טכניקת המדיטציה של אמה

טכניקת המדיטציה של אמה – היא כלי רב השפעה על מנת להתחבר אל המרכז האמיתי שלנו, אל האני הפנימי שלנו, ועל ידי כך לחוות אושר אמיתי ושלווה בחיינו. טכניקה זו נולדה מתוך ההשראה האלוהית של אמה, כאשר מתרגלים אותה בעקביות ובהתמדה, נבנתה להביא אחדות בחיינו – שילוב של גוף, מיינד, אינטליגנציה ולב. מיזוג של האני האמיתי שלנו עם האל.

התרגול מגביר את האנרגיה האישית ועוזר להתגבר על מתחים, ולכן משפר את הבריאות הפיסית והמנטאלית. התרגול עוזר לטהר את המיינד, מביא לבהירות מחשבה ולהבחנה. פותח ערוצים של יצירתיות ומגביר את המודעות האישית לאורך היום.

הטכניקה מועברת החל משנת 2003 ללא תשלום, באופן קבוע במרכזים של אמה ברחבי העולם. התגובות של אנשים שעברו את הסדנא ומתרגלים מדי יום חיוביות מאוד.בנוסף למדיטציה, התרגול כולל מספר תרגילי יוגה.

שמה המלא של הטכניקה הוא Integrated Amrita Meditation או IAM

כמו כל התרגולים הרוחניים האחרים, למדיטציה יש מטרה עילאית אחת: להובילנו לחוויה רוחנית תמידית. החוויה הזו ממתינה בתוכנו, בצורה של חוכמה, שלווה, אושר ואהבה. מי מאיתנו לא מייחל לברכה זו, גם עבורנו וגם עבור העולם, הבית שלנו? לאלו שרוצים להגיע למטרה זו, אמה סיפקה מתנה אמיתית.

מי יכול לתרגל את המדיטציה?
כל אדם, מעל גיל 18 שיכול לתרגל את הטכניקה 30 דקות ביום, ולשמור על סודיות ההדרכה.
החל משנת 2020 התחלנו ללמד גירסה מקוצרת של טכניקת המדיטציה שנקראת IAM20 שכוללת תרגול של 20 דקות

חשוב:
הטכניקה מוגנת תחת זכויות יוצרים על מנת לשמור את התרגול בצורתו המקורית כמו שאמה עצמה פיתחה והורתה ועל מנת להימנע ממצב בו מורים שאינם מורשים או מוסמכים ילמדו אחרים.

בדף זה נעבור על הברכות שמתחילות ומסיימות את תרגול המדיטציה.
עבור כל ברכה יש את המלל, המשמעות, הדרך לבטא אותן וגם הקלטה של הברכה.

Dyana-shloka

Om
Dhya-yamo davala-vagun-tana-vatim
Tejo-mayim naish-tikim
Snig-dha-panga-vilo-kinim Bhaga-vatim
Mandas-mita –Sri-mukhim
Vatsalya-mrita varshinim suma-dharam
Sankir-tanala-pinim
Shya-mangim Madhu-sikta-suktim
Amrita-nandat-mikam Iswarim

dhyayamo

We meditate upon the Supreme Goddess, (Mata Amritanandamayi ), who is robed in pure white raiment, the resplendent one, who is ever established in the Supreme Truth, whose benign glances beam with binding love, the revered one whose divine face beams with a soft graceful smile, who incessantly showers the nectar of motherly love, who sings the glories of God most sweetly, whose limbs shine with the complexion of rain clouds, whose words are soaked in honey; The Supreme Goddess Herself who is the very embodiment of Immortal Bliss.

Lokaah Samastaah Sukhino Bhavantu

Lokaah Samastaah Sukhino Bhavantu
Om Shanti Shanti Shantihi

May all beings in all the worlds be happy
Peace Peace Peace

כפי שסוואמי שובאמריטה הסביר במהלך הרטריט, לשאלות ניתן לפנות בטופס יצירת הקשר של האתר או להתיעץ עם האנשים מקבוצת הסאטסאנג שמתרגלים בקביעות.