דף הבית » תורתה של אמה

"דע את עצמך – זהו המסר הרוחני" – המסר של אמה לשנה האזרחית החדשה

[ 2 בינואר 2011 | | אין תגובות ]

(ציטוטים מהמסר של אמה, כריסמס 24 לדצמבר 2010)

"בכל חגיגה או יום חג, אמה מעבירה מסר. אולם, המציאות היא, שמסרים אלה אינם שונים אחד מהשני, הם כולם אותו מסר. המהות שלהם היא אחת. למרות שישנן דתות רבות, לרוחניות יש מסר אחד.
המסר האחד הזה מועבר בדרכים שונות."

"במשפט אחד, המסר הוא: 'דע את עצמך'. זהו המסר הנעלה. המסר זה רלוונטי לא רק בדרך הרוחנית. ללא קשר לתחום הפעולה בחיים אם אנחנו רוצים להשיג תוצאות, אנו קודם כל צריכים להכיר את ה'שאקטי' שלנו, את הכוח שלנו. עלינו להכיר את החוזקות שלנו וגם את החולשות. זוהי רמה אחת של 'דע את עצמך'. אולם לדעת את עצמנו ברובד של המיינד אינו שיאה של הידיעה העצמית. לשם כך עלינו להעמיק. ידיעה עצמית ברובד של המיינד אינה מובילה להכרה של כל החוזקות והחולשות שלנו וגם איננו מצליחים ללכת מעבר להם. מצד שני, המסר שהכתבים העתיקים מעבירים הוא: "אתם לא חלשים וגם לא חסרי יכולת. אתם המקור של עוצמה בלתי מוגבלת."

זוהי המציאות הנעלה. הבנה של אמת זאת היא המטרה של החיים. זהו המסר האחד שהרישים והמורים הגדולים העניקו לאנושות בצורות שונות ועל פי הזמן בו הם חייו.

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.