דף הבית » תורתה של אמה

המסר של אמה ליום הולדתה

[ 28 בספטמבר 2010 | | אין תגובות ]
אמה נואמת

אמה נואמת

בנאומה, אמה דיברה על כך שלמרות החיבור שנוצר בין בני אדם על ידי הגלובליזציה, העולם עדיין סובל. "איפה טעינו?" אמה שאלה את הקהל. "על ידי חיבור החלקים החיצוניים, כל העולם הפך לכפר קטן. אולם, לא שמנו דגש מספיק לאיחוד החלקים הפנימיים שלנו, לחיבור הלב והמיינד של כולנו." אמה דיברה גם על החשיבות של טיפוח כבוד לאמא אדמה, על התמכרות לאלכוהול וסמים, על הצורך לפעול על פי דהארמה, התפקיד של מדיטציה ונושאים רבים אחרים.

בסיום נאומה, אמה דיברה על הבעייה של לכלוך וזיהום הקיימת כיום בהודו. היא אמרה, "הודו היא מעצמה גרעינית, הודו מתקדמת בתחומי המדע והכלכלה. רבים אומרים שעד שנת 2025 הודו תיהפך להיות המעצמה השלישית בגודלה בעולם. אולם מבחינת ניקיון, אנחנו עדיין בחיתולים." אמה הכריזה שארגון ה MAM מוכן לקחת אחריות לבניית שירותים בבתי ספר ממשלתיים ובאזורים ציבוריים. אמה אמרה שבעזרת תמיכה מהממשלה (לקישור), MAM יתחיל את הפרויקט בקרלה ואז יעבור למדינות אחרות בהודו.

אמה אמרה שהיא רוצה שהתלמידים שלה ייצרו ועדות שייקחו אחריות לניקיון האזור שלהם, בערך ועדה אחת לכל שני קילומטר. "שרשרת של ועדות כאלה תביא איתה שינוי אדיר," היא אמרה.

"ועדות אלה יבטיחו שבאזור שלהן יש פחי אשפה במקומות שונים וגם שלטים המנחים לא לזרוק אשפה בצידי הדרך ולא לירוק. האשפה תיאסף בצורה מסודרת למקומות המתאימים." אמה אמרה גם שהיא רוצה לספק מיליון ממחטות רב פעמיות לתלמידי בית ספר ולבקש מהם לירוק בממחטות. היא אמרה שבצורה זו ניתן למנוע את התפשטותן של הרבה מחלות."

כולם קיבלו את נאומה של אמה במחיאות כפיים אדירות.

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.