דף הבית » חדשות, פעילויות הומניטריות

אמה תורמת 30 מיליון דולר לבניית תשתיות ביוב ובתי שימוש בכל רחבי הודו

[ 13 בספטמבר 2015 | | אין תגובות ]

אמה הכריזה על תרומה של 30 מיליון דולר למען בניית בתי שימוש וסיום המנהג של עשיית צרכים בשטחים פתוחים בכל רחבי הודו. אמה העניקה לארון ג'איטלי, שר האוצר של הודו צ'ק על סך של מיליארד רופי לטובת בניית שירותים בכפרים העניים ביותר לאורך נהר הגנגס. פעולה זו משתלבת יחד עם הפרויקטים של ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי: סוואטש בהאראט (הודו נקייה) ו-נאמאמי גנגה (גנגס נקי) שמטרתם לחסל את המחלות מסכנות החיים המשפיעות על מיליונים של אזרחים הודים ונגרמות בעקבות מקורות מים מזוהמים כתוצאה מעשיית צרכים באוויר הפתוח.

שלב שני בפרויקט בשווי של מיליארד רופי נוספים יוכרז בהמשך החודש בחגיגות יום ההולדת של אמה.

"בראייתי, שירות מלאה חמלה לעניים הוא תפילה אמיתית," אמרה אמה. "שילוב הרמוני של שירות נטול אנוכיות יחד עם מודעות, זוהי חמלה אמיתית. פרויקט זה יספק מתקנים לאלה שמאוד זקוקים להם. יחד עם בניית המתקנים יש צורך בחינוך. הכפריים צריכים לקבל הסברים על כך שעשיית צרכים באוויר הפתוח מובילה לזיהום מים ולזיהום האדמה מה שמביא לזיהום האוכל ולמחלות זיהומיות רבות. מהניסיון שהצטבר בארגון שלנו בבניית שירותים לעניים, הקניית המודעות היא קריטית. ללא החינוך, יתכן שיהיו להם שירותים מתאימים אך הם לא יהיו בשימוש."

מעבר לתרומה הכספית, ארגון  "לחבק את העולם" (Embracing The World) יספק גם את החלק של חינוך ומודעות.
ראש ממשלת הודו, נרנדרה מודי ואמה שוחחו לראשונה על מעורבות הארגון של אמה בפרויקט "גנגס נקי" בזמן ביקורה של אמה בדלהי בחודש מרץ 2015. בפגישה זו ראש הממשלה הביע את תודתו לאמה על היוזמות הסביבתיות של הארגון שהן תואמות לפרויקט שלו "הודו נקייה", הפרויקט הגדול ביותר במדינה בנושאי סביבה וניקיון. בפרויקט זה המטרה היא לספק שירותים ללמעלה מ60 מיליון בתים עד שנת 2019. נתונים עכשוויים מורים על כמעט 600 מיליון אנשים בהודו שלהם אין גישה לשירותים ותנאים סניטריים – סיבה עיקרית למחלות ובעיות חברתיות נוספות.

הנה תגובתו של ראש ממשלת הודו לתרומה של אמה https://mobile.twitter.com/narendramodi/status/642523533818511360

תרומה שובאמריטה

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.