דף הבית » וידאו ומולטימדיה, חדשות

אמה בפינלנד – נאום של ראש העיר ו-וידאו מהתכנית

[ 15 באוקטובר 2009 | | אין תגובות ]
ביקורה של אמה בפינלנד הוא הפעם העשירית שהיא מבקרת במדינה. פינלנד הייתה התחנה הראשונה בסיור של אמה באירופה במהלך הסיור של 2009. ראש העיר של העיר ונטה, מר פהג'נן קיבל בברכה את אמה. בנאומו הוא אמר:
"אמה מראה כי יש מאפיינים כגון אהבה, סימפטיה ונדיבות שלא נועדו רק לפרט; הם צריכים להיות חלק אינטגרלי מכל חברה ומעמודי התווך של כל האומה. היכן שיש מודעות לאהבה זו המהווה את הבסיס של החיים, רק השלום שורר. רק מי שחווה שלווה פנימית אמיתית מסוגל להעביר את השלום והשלווה לאחרים. אמה מסבירה כי המפתח לשלום העולם כולו מונח בתוך כל אדם שחי בעולם הזה.
יש הרבה שנאה בעולם. כל אחד מאיתנו עלול לכעוס לפעמים. אבל שנאה שנמשכת שנים, אפילו עשורים, אינה מובילה לשום מקום. להיות תקוע בסוג של שנאה השורד דורות או אפילו מאות שנים מרעיל את מוחם של האנשים.
הפעולות והנאומים של אמה הם גלובליים, חוצי גבולות של דת, גזע, לאום וחלוקה למעמדות. מטרתם של פרוייקטי הצדקה של אמה אינם רק לספק סיוע הומניטרי, אלא הם הופכים את הטכנולוגיה המודרנית נגישה לכולם ויוצרים רגשות של חמלה, שיתוף בין כל בני האדם באשר הם.
אנו מוקירים את המאמצים של אמה לשלום עולמי, להפצת אהבה וטוב לב. פועלה מהווה מקור השראה עבור פינים רבים המשתתפים בפרוייקטים אלו גם במקומות רחוקים כמו הודו. במהלך ביקורה של אמה, אלפי פינים נדחקים בתור על מנת לקבל חיבוק ואת הנחמה והכוח שהחיבוק שלה מעביר."

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.