דף הבית » פעילויות - ישראל

הביקור התשיעי של סוואמי שובאמריטה בישראל הסתיים בהצלחה רבה

[ 17 באוקטובר 2019 | | 2 תגובות ]

הביקור התשיעי של סוואמי שובאמריטה בישראל הסתיים בהצלחה רבה. הערב יחד איתו שכלל הרצאה שירה ומדיטציה התקיים באולם מלא מפה לפה בויצו תל אביב. בנוסף שובאמריטה פגש את מנכ"ל בית הנשיא ושוחח איתו על אפשרויות לשיתוף פעולה בביקור עתידי של אמה. סוואמי הרצה בפני קבוצת פסיכולוגים המשלבים בעבודתם עקרונות רוחניים במרכז שנקרא "רוח האדם" בלוד.

לצפייה בתמונות

ברהמצ'ארי שובאמריטה (Shubamrita) צ'איטאניה, אחד מהאנשים הקרובים לאמה, משמש גם בתור המתרגם האישי שלה ואחראי על הסיורים של אמה באירופה.

שובאמריטה נולד בדרום הודו, גדל בבומבי ובעל תואר בכימיה ובביולוגיה. אחרי שפגש את אמה בשנת 1987 הוא עבר לגור באשראם באמריטפורי. בשנת 1996, הוא הוסמך על ידי אמה לחיי נזירות. במשך שנים, ערך שובאמריטה את העיתון הרשמי של האשראם, ה"מטרוואני". הוא גם חיבר רבים מהשירים שאמה שרה.

כיום סוואמי שובאמריטה עורך ריטריטים בכל רחבי אירופה, ומסייר עם אמה בעולם. הוא זה שגם מעביר את המדיטציות המשותפות באשראם, בנוכחותה של אמה .

לראיון עם סוואמי שובאמריטה

2 תגובות »

  • חנן עתיר כותב :

    איזה כף
    מחכה לפגישה עם איש מעניין זה
    תודה על ההזמנה

  • מירלה סלע כותב :

    אשמח לטרמפ מחדרה 0544460021

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.