דף הבית » לפגוש את אמה

אמה נפגשה עם חברי קונגרס בארה"ב

[ 1 באוגוסט 2013 | | אין תגובות ]

אחרי שסיימה את התכנית שלה במרכז של אמה בשיקאגו, המשיכה אמה לבירת ארצות הברית וושינגטון ליומיים של תכניות ציבוריות.

בדרך, אמה עצרה יחד עם כל צוות המתנדבים של הסיור לפיקניק בפארק לאומי בפנסילבניה. כולם ישבו על שפת אגם, אכלו יחד אוכל שאמה הגישה ושרו בהג’נים עד שהשמש שקעה.

אחרי ששירת הבג’אנים הסתיימה, אמה בקשה מכולם למדוט ולהתפלל לשלום עולמי למשך כמה דקות לפני שהמסע ימשך. בנתיים הערב הפציע  ושמיים יפייפים הופיעו. האורות היחידים שנראו היו הכוכבים ופרפרים מסביב לאגם.

 ביומיים הבאים אמה ערכה תכניות בוושינגטון הבירה בהם ערכה סאטסאנג (נאום), שרה בהג'אנים וחיבקה את הקהל הגדול שהגיע לפגוש בה.
לפני שהמשיכה לתחנה הבאה בסיור, ניו יורק, אמה בילתה יום במרכז שלה בוושינגטון. בערב אמה ישבה באוויר הפתוח יחד עם כל המתנדבים של במסע וקבוצת הסאטסאנג המקומית ושרה עימם שירי בהג’נים

 

למחרת היום, בהזמנתו של חבר הקונגרס רויאל-אלארד מקליפורניה ובטי מאקולם ממיניסוטה, אמה פגשה מעל לשניים עשר חברי קונגרס בבניין הקאפיטול בוושינגטון.

אמה העניקה לכל אחד מאנשי הקונגרס שפגשה חיבוק וישבה אחד אחד לשיחה אישית. רבים מהם לא הצליחו להסתיר את התרגשותם מהמפגש עם אמה וההתרשמות ממפעלי הצדקה שהיא מנהלת. נכחו במקום גם כ-50 אנשי צוות של חברי הקונגרס וגם הם כמובן קיבלו חיבוק.

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.