דף הבית » החלק שלנו

וכולם באו לפגוש אישה ולקבל ממנה חיבוק

[ 25 ביולי 2013 | | תגובה אחת ]

מאת: תמר רוטשטיין

אתמול פגשתי אלפיים אנשים מופלאים וכולם באו לפגוש אישה אלהית ולקבל ממנה חיבוק, שמעתי עליה לפני 14 שנה ותמיד רציתי לפגוש אותה.

אתמול התגשם החלום.

אמה האם המחבקת הגיעה לניו יורק.

זמן ההמתנה לחיבוק היה בעצם עיקר החויה כולה.

פגשתי אדם מקסים בשם תומס קנדי, שעובד באירגון צדקה קתולי. הוא נראה כמו הסטראוטיפ של האמריקאי הלבן ממוצא, כבד מישקל בן ששים וחמש לבוש במדים של המעמד הבינוני, חולצת טריקו בצבע חקי ומכנסיים אפורות.

הוא עמד לידי ואני פניתי אליו בחיוך ואמרתי לו "שלום אני תמר", הוא פער זוג עיניים כחולות ירוקות וחייך, פעם רביעית שהוא מגיע למפגש עם אמה.
הוא אמר לי שהוא ביקש לפגוש משהו לא רק נחמד אלא שיתן לו השראה בזמן ההמתנה, הוא שמח על החברה שלי, שוחחנו וגיליתי אדם בעל עוצמה רוחנית, יופי ועושר פנימי רב.
הוא היה המדריך והמלווה שלי ושמח והתרגש בשבילי. זאת הייתה הפעם הראשונה שלי והוא נתן לי את התור שלו. צעדנו והלכנו עד שהגענו לכסאות שלנו. תומס קנדי סיפר לי שהוא מרפא אנשים, מפיג מהם את הכאבים, הוא גם סיפר לי על ניסים מופלאים שהתחוללו בחייו. כשאלפיים איש אוהבים הם פועלים בהרמוניה אין מאמץ, אין לחץ, יש התמסרות לנועם לרוגע.

באחת עשרה אמה נכנסה, התחלנו במדיטציה, השקט הלך והעמיק, התמסרתי אליו והקשבתי לשקט של אלפיים איש, עומק בלתי יאמן ויופי שאין דומה לו. שלוש וחצי שעות של שמחה והתרוממות נפש שהלכה והתגברה, אנשים עולים אל הבמה ומתיישבים על כסאות, עברים מכסא לכיסא, קוראים ברך מול אמה, והיא אוספת מאמצת אותם אליה בחיבוק אמהי מלא אהבה.
גם הגברים הגדולים נראים כמו ילדים תמימים מולה, כולם מבקשים אהבה.

JOE TABACCA FOR THE NEW YORK DAILY NEWS

JOE TABACCA FOR THE NEW YORK DAILY NEWS

הגיע התור של הקבוצה שלנו לעלות, תומס קנדי התעקש להזמין אותי לקנות מתנה לאמה, "מה את רוצה לקנות לה? שרשרת פרחים בעשרים דולר?" הוא פרס שטרות מול עיניי, בחרתי לקנות לה שקית של שוקולדים בשלוש דולר, תומס נתן לי שטר של חמש דולר וסירב לקבל ממני את העודף. "תלמדי לקבל" הוא אמר בחיוך. שמחתי שהבורא נתן לי את הזכות להעניק למשהו אחר את ההזדמנות להעניק ולתת. גם אני כרעתי ברך מולה, הבגד הלבן שלה באיזור הכתף היה מלא כתמים של איפור בצבע עור, שמחתי שאני לא מתאפרת, נותנת לעור הפנים שלי לנשום.

היא אמצה אותי אל ליבה, ולחשה לי באוזן מנטרה, קולה היה חד צרוד וצלול בו זמנית, כמו קול של אדמה, אמה נתנה לי ממתק שוקולד (נשיקה) ועלה כותרת של ורד. העוזרות שלה הרימו אותי כשפניתי לרדת, אמה נתנה לי עוד ממתק ועוד עלה כותרת של ורד, כנראה שהיא ראתה את שמעון משתקף בנשמה שלי, ירדתי בריחוף מהבמה, נפרדתי לשלום מתומס קנדי, חזרתי הביתה עם לב מלא באהבה ללא תנאי וללא גבולות.

בתיק שלי היו שני ממתקי שוקולד, שני עלי כותרת ורודים של ורדים, ושני דולר, מתנה מתומס קנדי ואמה, מתנה מהניצוץ האלהי והאנושי, כמה אתם יפים אמרה לי הבורא, האלהים הטוב.

תגובה אחת »

  • איזבל מייקל כותב :

    שלום , שמי איזבל מייקל מטפלת הלינג פסיכותרפיסטית ,לפני שבועים חזרתי מאמה בהודו …חיבוק של אור ואהבה…תדר של לב אין סופי לנתינה .

    שמעתי על הפעילות של אמה ותוך כדי טיול בדרום הודו החלטתי לבקר באשראם כמה ימים .ישננו שם 3 לילות ,ספגנו אווירה מדהימה במשך 4 ימיים מופלאים .תדר של לב של אמא אדמה . ביום הראשון היינו עם עוד זוג חברים מהארץ שבאו ללילה .עשינו את הדרך המתנה לחיבוק כ4 שעות .הדרך היה מיוחד מרפא ,חברה שלי עברה תהליך מדהים ובלי שממש היבנה למה פשוט בכתה .הם התחבקו כזוג והירגישו את החום את האהבה. החיבוק שלי היה קצר אבל מספיק בשביל לחשוש שהאנרגיה שלי בגוף פשוט מתחילה להתפרק ובמשך הימיים הבאים תובנות נפלו עלי .הבנתי מקומות בתוכי ,נזכרתי בעצמי הילדה , חוויות עלו והתנקו .
    ביום האחרון בקשנו חיבוק לדרך – קיבלתי חיבוק ארוך אין דברים כאלה .היא דיברה עם כל העולם ,סידרה דברים בהודית בזמן שהיא מחבקת אותי .חוויתי עצב והוא נעלם ,ועוד פעם עצב ועוד פעם נעלם כיאילו היא סופגת אותו .המיוחד בשבילי היה שלא רק היא חיבקה אותי גם אני שמתי את הידיים שלי מסביבה . כאשר סיימנו [גם בעלי קיבל] היא ביקשה שנשב לידה למדיטציה וכך היה …שמעתי מי שהו אומר "איזה חיבוק קיבלתם!"
    התחושה שלי כיום היא שהחיבוק של אנרגיה של אהבה ניתנה לי בכדי שאוכל להמשיך להעביר הלאה אנרגיה .כל יום חמישי עובדת באונקולוגית באיכילוב מטפלת בהילינג.כבר עוד מעט 4 שנים עכשיו יש לי ערך מוסף – החיבוק של אמה .

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.