דף הבית » אמה, חדשות, כללי, תורתה של אמה

מי ייתן ונשים יזכו לכבוד ולמעמד המגיע להן

[ 29 באוקטובר 2021 | | אין תגובות ]

מי יתן ונשים, אשר יש לסגוד להן כסָרַסְוַואטִי דֶוִי, לעולם לא יהיו מנועות מהשכלה; נשים אשר יש לסגוד להן כקָאלִי דֶוִי, לעולם לא יוזנחו או יספגו ביקורת בשל עורן הכהה.

 

ה-15 באוקטובר 2021, אמריטפורי

חלקים מתוך נאומה של אָמַה לרגל הוִיגֶיָדָשַמִי (נָבַרָאטְרִי)

 

כל החגים, המועדים והטקסים הדתיים מלמדים אותנו את החשיבות של הסרת החשכה מהמיינד האנושי, מבפנים ומבחוץ, ושל הפצת אור המודעות-העצמית. חג הנָבַרָאטְרִי ומועד הוִיגֶ'יָדַשָמִי גם מזכירים לנו את המסר הנשגב הזה.

 

כאשר מתעוררת היכולת להבחין בין אמת לשקר ולפעול בהתאם עם ההבחנה והמודעות הראויה, אז החושך נעלם. המיינד מתמלא באור האלוהי. המודעות, "אני הכל" מתעוררת בתוכנו. ברגע שידע זה עולה, יש רק שלום עליון.

 

אהבת אם מתעלה מעבר לשפה. התגלמותה של האהבה האימהית הזו היא האם האלוהית האוניברסלית—גָ'גַאדְאָמְבַּה. האם האוניברסלית מקיימת ומדריכה כל היבט בעל חישה וחסר חישה של הבריאה ביקום באהבה ובחיבה. אומרים שגָ'גַאדְאָמְבָּה התגלמה בגוף מספר פעמים לרווחת העולם ולצורך הגנה על הדהרמה. על מנת לשמר את הבריאה, האם האלוהית יצקה את האנרגיה האימהית שלה לכל נקבה, מגוננת על העובר ברחם ואף לאחר מכן. היא מקיימת את כולם באהבה עצומה. כאשר הילד/ה במצוקה, לרוב זאת האם אשר רצה לעזרתו/ה. האימהות הינה התגלמות הסבלנות, ההקרבה, הסובלנות והחמלה. זו הסיבה שכאשר אנו רואים ביטויים דומים בכל מקום, אנו מכנים אותן כ-"אמא." ככה התחלנו להתייחס לטבע, לאדמה, לנהרות, לוֶדוֹת ולפרות כ-"אמא".  

 

הפולחן לכח הקוסמי הזה אשר מקיים את היקום כולו ימטיר עלינו כל ברכה אפשרית. זו האנרגיה הזו אשר משמרת את היקום. אם אנו מבינים את זה ומפתחים גישה ילדית של כניעה ואהבה נטולת-אנוכיות לאנרגיה האוניברסלית הזו, חיינו יהיו מבורכים. 

 

מי יתן ונשים, אשר יש לסגוד להן כדוּרְגָה דֶוִי, לעולם לא יותקפו או יוטרדו מינית בסמטאות ורכבים. יהי רצון שנשים, אשר אמורות לחיות כלָאקְשְמִי דֶוִי, לעולם לא יצטרכו לחוות עוני. מי יתן ונשים, אשר יש לסגוד להן כסָרַסְוַואטִי דֶוִי, לעולם לא יהיו מנועות מהשכלה. יהי רצון ונשים, אשר יש לסגוד להן כקָאלִי דֶוִי, לעולם לא יוזנחו או יספגו ביקורת בשל עורן הכהה. מי ייתן ונשים יזכו לכבוד ולמעמד שמגיע להן.

 

יהי רצון וחסד יברך את ילדיי להשיג זאת. אָמַה מציעה את ילדיה לפָּרַאמְאָטְמַן לקבלת החסד הזה.

 

לקריאת המאמר המקורי באנגלית

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.