דף הבית » תורתה של אמה

אתם בליבה של אָמַה, אָמַה גם בתוככם

[ 5 באוגוסט 2020 | | אין תגובות ]
ה-5 ביולי –אמריטפורי- מתוך תוכנית הגוּרוּ פּוּרְנִימָה של אָמַה
אָמַה יודעת שהרבה מתלמידיה עצובים שהם לא יכולים להיות כאן היום בגוּרוּ פּוּרְנִימָה. עלינו לציית לחוקי הממשלה. כאשר כל כך הרבה דיירים נמצאים כאן, אָמַה חייבת לשמור על ביטחונם. רק אם ננהג כאזרחים לדוגמא אחרים יתנהגו בהתאם גם. למרות שהרבה מכם נמצאים מחוץ לאשראם, ילדים, אתם בליבה של אָמַה. אָמַה יודעת שאתם בליבה ואָמַה בתוככם גם.
בארצות מסוימות, המוות כתוצאה מהקורונה יורד אך עולה בארצות אחרות. בהודו, הוירוס מתפשט במהירות גבוהה יותר כעת. ילדיי עלינו להתפלל בכנות למען כולם שיהיה להם את היכולת הבחנה לשלוט בעצמם ולהגביל את התפשטות הוירוס על ידי קיום ההגבלות. אם לא נגביל את עצמנו, המגבלות החיצוניות מהממשלה לא יהיו אפקטיביות. מי ייתן והמודעות לצורך בשליטה הזאת תעלה בכולם.
בהתבוננות על מצב החברה כרגע, אָמַה חושבת שרק אם נשאר בחיים נוכל לנהל חיים. בשביל להישאר בחיים, יש למלא כמה צרכים בסיסיים. יש צורך במזון. רק אם עסקים יתפקדו ויהיה מסחר בבורסות נוכל להשיג מזון. גם בחיים הרוחניים מוזכרת חשיבותו של המזון. הגיטה גם מציינת את זה. ישנם אנשים שלאחר שלב מסוים של התפתחות מסוגלים לחיות מאוויר בלבד. עם זאת, הגוף של כל היתר, כולל מחפשים רוחניים מורכב מחמשת האלמנטים. אפילו שברוחניות המיינד יותר רלוונטי מהגוף, אנו זקוקים לאוכל בשביל לשרוד. עכשיו שהחנויות התחילו להיפתח מחדש ואנשים התחילו ללכת לרכוש דברים, הסבירות גבוהה שהתפשטות המחלה תגדל בהרבה.
אם יפסקו היצואים של המדינה, מדינות רבות יגיעו למשבר כלכלי עצום. בעלי העסקים הקטנים, נהגי ריקשה ונהגי מונית, פועלי בניין וסוחרים אחרים—כולם מתמודדים עם קושי עצום כרגע. עלינו להיות מודעים לכל הקשיים שלהם. במדינות מסוימות, אנו שמענו שהדבר הראשון שאזל היה האקדחים. אנשים קנו אקדחים בגלל שהם רצו לוודא שיהיה להם מספיק לאכול, גם אם זה אומר לפגוע באחרים. בנוסף, בחנויות אזלו מזון הדגנים ומוצרים חיוניים אחרים בגלל שאנשים התחילו לקנות ולאגור אותם לחודשים. הם עשו זאת מתוך החרדה שלהם אך אנשים רבים לא היו מסוגלים להשיג מספיק מזון בגלל שכמה אנשים קנו את הכל בחנויות. הם מראים לנו שזה הכיוון שפניה של החברה מועדות.
העולם כולו סובב סביב נקודת המרכז של החמלה. הוא מתקיים על ידיה בלבד. זה נראה בטבע, שם כל היצורים מתקיימים ביחד ומסייעים זה לזה לשרוד בדרכים מעודנות וגלויות. ככל שיותר ויותר צמחים וחיות נהרסים ונכחדים, אנו רואים שאנחנו לא מסוגלים להשיג אוויר נקי, דבר שבתמורה מטמא את גופנו, מזהם את המזון שלנו וכן הלאה.
ישנו גבול למאמץ של האדם. אתם יכולים לראות שדברים לא קורים כמו שהיינו רוצים שיקרו. הם קורים לפי רצונו של האל. אולי זוהי דרכו של הטבע להירפא. אָמַה חושבת שהטבע מרפא את עצמו, אחרי הכול, חוק הקרמה מציין בבירור שאנו נקבל בחזרה רק את מה שאנחנו נותנים. מעשים טובים יתנו תוצאות טובות, לעומת זאת מעשים רעים יתנו תוצאות שליליות. אולי זה מה שהטבע מראה לנו. אין לנו ברירה אחרת. עלינו להשקיע את המאמצים הראויים ויחד עם זאת, עלינו להתפלל. אנו בהחלט מנסים לעשות את הדבר הנכון, כמו נטיעת עצים וכן הלאה. אך עלינו להתכוונן אל הרצון האלוהי בנוסף.
לאָמַה יש ילדים רבים בתוך ומחוץ לאשראם אשר עובדים עם חמלה ואהבה. עלינו גם לזכור בהודיה את הרופאים, אחיות, עובדי בתי החולים, שוטרים ואנשים אחרים אשר עובדים בחזית. בכל יום אנו רואים אנשים אלו מקריבים את עצמם על מנת לעזור לאחרים עם המחלה. אנשים רבים עובדים קשה, עם חמלה, לסייע לאחרים. המצב גרוע. לכן, ילדי, אנא התפללו בעוצמה למען כולם.
על כולם לעצום את עיניהם ולהתפלל בעוצמה. דקלמו לפחות 18 פעמים—בכנות, עם לב נמס, ובחוזקה—לוֹקָהְ סָמַסְטָהְ סוּקְהִינוֹ בְּהָוַנְטוּ ("מי ייתן וכל הברואים בכל מקום יהיו שמחים"). זה כל מה שאנו יכולים לעשות.

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.