דף הבית » תורתה של אמה

מסר מאָמַה על וירוס הקורונה

[ 26 במרץ 2020 | | אין תגובות ]

אָמַה יודעת שילדיי מפוחדים מוירוס הקורונה. אָמַה חושבת על כולכם ומתפללת בשבילכם. זהו זמן שעליכם לתרגל זהירות ועירנות מוגברת. זהו הזמן להיענות באומץ, שליטה עצמית ואחדות. אָמַה יודעת שכל ילדיי מפוחדים לגמרי אך פחד אינו עוזר כרגע. מה שנחוץ הוא זהירות ועירנות. אומץ הוא הדבר העיקרי. בעזרת אומץ ניתן להתגבר על כל דבר. לכן, נטשו את הפחד ועיזרו אומץ. האנטי וירוס אשר הורג נגיף זה הוא אומץ. אומץ הוא האנטי וירוס של המיינד. אם תהיו חברים של דְהָאיְרַה לָאקְשְמִי (אלת האומץ), אתם תשיגו את הכח להתמודד ולגבור על כל דבר.

ילדיי צריכים להקשיב ולפעול לפי ההנחיות אשר ניתנו להם על ידי הממשלות ורשויות האכיפה באדיקות. יחד עם זאת, התפללו בעוצמה, עם לב נמס, לחסדו של האל. הסבתות שלנו נהגו לומר, "קחו את התרופה ותוך כדי אימרו את המנטרה". באופן דומה, בנסיבות אלו, גם ההשתדלות המתמדת וגם חסדי האל נחוצים באותה המידה. על כל אזרח לתרגל את אותה מידה של שְרָדְהַה (תשומת לב וערנות) כמו חייל המשרת בשדה הקרב. ילדיי, התפללו עבור נשמות הנפטרים ועבור שלוות הנפש של משפחותיהם.

לפני כשלוש שנים, אָמַה חשה באסון שמתקרב ועלול להופיע בהמשך ב 2020. לפני כשנתיים, אָמַה פיתחה את "מדיטציית הפרחים הלבנים לשלום עולמי וחסד אלוהי" על מנת להקל על המצב. במדיטציה, נאמר שמה שמגיע לא ניתן להטות לחלוטין ואנו נאלץ לחוות חלק מההשפעה של דבר זה. אָמַה הסבירה את טכניקת המדיטציה הזו ואנו מתרגלים אותה כבר כשנתיים על מנת להיטיב עם העולם. ילדים, אָמַה מבקשת מכולם לתרגל מדיטציה זו בעקביות פעם או פעמיים ביום לטובת העולם כולו.

הכול מתקיים בצורה של גלים או ויברציות. במאה האחרונה, הצרפתים עיצבו את הקונקורד- מטוס המסוגל לטוס במהירות על-קולית. הבומים העל קוליים שלו היו כה חזקים שההדף שלהם גרם לנזק לבניינים. באופן דומה, צלילו של שיר מועבר בגלים וויברציות. הכול קיים בצורה של גלים וויברציות. סוג הויברציה הנוצרת על ידי כעס שונה מזו אשר נוצרת על ידי אם המביעה חיבה לילדה, שונה מזו הנוצרת על ידי אהבה ושונה מזו הנוצרת על ידי תאווה. עם הויברציות של תפילתינו יחד עם עשייה מתמדת, יהיה אפשרי לפתח עמידות בפני הוירוס. לתפילה עם סָנְקַאלְפָּה (כוונה עמוקה) יש השפעה.

ישנו מקצב להכול בבריאה—- קשר שלא ניתן להכחשה בין כל היקום וכל יצור החי בתוכו. יקום זה הוא כמו רשת רחבה המקושרת בתוכה. דמיינו ארבעה אנשים האוחזים בארבע פינות של רשת. אם ינערו אותה במקום אחד, הויברציה תורגש בכל הרשת, באופן דומה, בין אם אנו מודעים לזה או לא, כל מעשינו מהדהדים בכל הבריאה– בין אם בוצעו כאינדיוידואל או כקבוצה. זאת הסיבה שאָמַה חוזרת ואומרת שאנו לא איים בודדים אלא חוליות באותה השרשרת. לכן, אל תמתינו שאחרים ישתנו לפניכם. אתם יכולים ליצור שינוי חיצוני על ידי יצירת שינוי פנימי בעצמכם, אפילו אם אחרים לא משתנים.

נניח שאדם חי בקומה העשירית של בניין רואה את קומת הקרקע עולה בלהבות ושומע את האדם שגר שם קורא לו לעזרה. אם הוא יאמר, "זאת קומת הקרקע אשר עולה בלהבות. זאת הבעיה שלך. מדוע שאני אדאג מזה?" זאת תהיה טיפשות גמורה. האש בקומת הקרקע בקרוב תתפשט למעלה. באופן דומה, בעיותיו של האחר היום יהפכו להיות הבעיות שלנו מחר.

בדומה לכך, כאשר הוירוס התגלה בסין, כולנו חשבנו שזאת בעיה של סין, לא שלנו. עם הזמן, הלא התגלה שזאת בעיה שלנו? השאלה אינה האם הם השתלטו על המגפה או לא, אלא איך אנחנו התמודדנו איתה. אם אנו ערניים ומתנהלים בזהירות ובהתמדה, נהיה מסוגלים להגן על עצמינו ולמנוע את התפשטות המחלה.

מה על ילדיי לעשות? תדמיינו שחלילה שברנו רגל. יכול להיות שנצטרך להשאר בחדרינו–לפעמים בין חודשיים לחצי שנה. אנו לא נחשוב על כך כעול מכיוון שאנו מבינים שזה הכרחי בכדי שרגלינו תחלים. בדומה, הבידוד, הסניטציה והזהירות המוגברת שעלינו להפעיל כרגע תעזור לנו להתחזק במאבק בוירוס. אלה אשר נדבקו בוירוס אל תפחדו. פשוט הכנסו לבידוד וודאו שאתם לא מעבירים את זה לאחרים. השארו בחדריכם. במידה ותפתחו תסמינים כלשהם, תיידעו את הסמכויות ובקשו עזרה.

ישנם כרגע כ- 3,000 איש אשר חיים באשראם באָמְרִיטַפּוּרִי. ישנם אנשים מלאומים רבים וגם הודים אשר חיים כאן. בתוך האשראם, אנו מצייתים בהקפדה להנחיות הממשלה אשר לא מאפשרות לאף אחד להכנס לאשראם. אפילו אם אדם שחי כאן יוצא החוצה, לא תהיה לו אפשרות לחזור במשך הרבה ימים. אלו החוקים שניתנו על ידי הממשלה ואנו מצייתים.

במהלך הזמן הזה, אָמַה מקבלת את ילדיה אשר לא עזבו את האשראם. זה הזמן בשנה שלדיירי האשראם ניתנת האפשרות לחלוק את כל העיניינים שלהם עם אָמַה. אָמַה קוראת לכל אדם ומקשיבה לכל הבעיות שצצו בשנה. בדרך כלל, בכל שנה אָמַה מקציבה בערך 25 יום לזה. בציות לכל הקוים המנחים של הממשלה, אָמַה יוצאת למדיטציה ותפילה יומית, יתר היום מוקדש לטובת הקשבה לבעיותיהם של הדיירים.

הממשלה ההודית הייתה מאוד ערנית ויזמה טיפולי מנע למגפה. זאת הסיבה שאנו מסוגלים להיות עמידים לפחות במידה הזאת. בואו נתפלל באופן כנה ונתרגל התמדה יתרה וזהירות, על מנת שהמצב יבלם ולא יתפשט הלאה. הבה נגן ונציל את עצמנו. אנו בעצמנו האור או החושך בדרכנו. אנו בעצמנו הדרדרים או הפרחים בדרכנו.

ישנו תמיד גבול למאמץ האנושי. לא משנה בכמה זהירות ננהג בכביש, נהג חסר זהירות יכול להתנגש בנו. על מנת שכל דבר יתן את התוצאה הרצויה, גורם החסד נחוץ. השתדלות נכונה נחוצה קודם, אך בשביל שהיא תהיה מוצלחת, אנו זקוקים לחסד. תפילה נחוצה על מנת לקבל חסד זה.

עכשיו שילדיי הבינו שחיינו מתקיימים רק ברגע זה. אפילו הנשימה הבאה לא מובטחת לנו. אורך חיינו נקבע לפי כמה מוצלח השימוש שלנו ברגע זה, מהסיבה ששם שוכנים חיינו. אָמַה תמיד אומרת שעל ילדיי להכיר את עצמם. דעו את העצמי והתפללו לטובת העולם בעירנות מלאה, התלהבות ושלווה.

בכל יום שבו בחדריכם לכמה זמן, חזרו על המנטרה אוֹם לוֹקָה סָמַסְטָה סוּקְהִינוֹ בְּהָבָנְטוּ (מי יתן וכל הברואים יהיו מאושרים ובשלום). זהו תרגול טוב בזמנים אלה.

אוֹם לוֹקָה סָמַסְטָה סוּקְהִינוֹ בְּהָבָנְטוּ
אוֹם שָנְטִי שָנְטִי שָנְטִי

לבסוף, לאָמַה אין מילים בכדי לבטא את הכרת התודה העמוקה שהיא חשה כלפי כל עובדי מערכת הבריאות המסורים בכל העולם אשר דואגים לכל האנשים אשר נדבקו בוירוס. היא פשוט משתחווה בפני גישת השירות חסרת האנוכיות שלהם.

מי יתן וחסד יברך את כל ילדיי.

-אָמַה

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.