דף הבית » המדיטציה של אמה

חוויות מתרגלים

[ 11 בינואר 2012 | | אין תגובות ]

IAM עזרה לי להתרכז יותר בלימודיי. היא שיפרה את יכולתי להבין. כמו כן היא העניקה לי שלווה מנטאלית. אני מרגישה שיש לי יותר כוח להתמודד עם האתגרים השונים שהחיים מביאים עמם. IAM נתנה לי תחושה של הרמוניה פנימית. עכשיו כשאני בהרמוניה עם עצמי, אני גם מרגישה יותר בהרמוניה עם הסביבה שלי."

אשוואטי קלצ'ה, 21

סטודנטית לרפואה, הודו

מתרגלת IAM מאז 2004

 

"נדהמתי עד כמה קטן המאמץ שיש להשקיע במדיטציה וכמה רבה התועלת שמקבלים ממנה. התועלת נפלאה. הרגשתי זאת עוד במהלך ההדרכה. במהלך המדיטציה ישנה שלווה החודרת לתודעה. והשקט הזה בתודעה, השלווה הזאת, נשארים אתך במהלך היום כולו."

תומאס קלוס, 29

מעצב אתרים, אוסטריה

מתרגל IAM  מאז 2003

 

"זה כמו אימון שרירים עבור התודעה. זה מחדד את הריכוז שלך. באותו זמן, השיטה מרגיעה את התודעה, כך שהיא גם עוזרת לך להרגע.

כשאני ניצב בפני מצבים קשים, אני יותר נינוח עכשיו. אם יש לי בעיה עם מישהו או אם אני חווה רגשות עזים, אני מסוגל להתמודד עמם טוב יותר. IAM עוזרת לי לקחת צעד אחורה ולצפות ברגשות שלי. השגתי את היכולת לפעול מתוך השכל במקום להגיב מתוך הרגש."

אנדריאס הירש (נאט), 23

עובד סוציאלי, גרמניה

מתרגל IAM מאז 2003

"זה משנה את הגוף. התרגילים עושים אותך גמיש יותר ונינוח יותר בגופך. המתיחות נועדו למתוח את הגוף לכל הכיוונים – במיוחד את עמוד השדרה, ועמוד השדרה הוא חשוב מאוד לבריאות."

אלוין ד'אנג'לו, 32

מעסה, איטליה

מתרגל IAM מאז 2003

"המדיטציה עזרה לי להשיג את הריכוז והמשמעת שאני צריכה על מנת ללמוד ועזרה לי להשאר רגועה במהלך מבחנים. כשאני יושבת למדיטציה, אני מרגישה שלווה ונינוחה מאוד."

דייסי רוקליפה, 21

סטודנטית למדעי הסביבה, בריטניה

מתרגלת IAM מאז 2004

"בבית ספר אנו לומדים כיצד לחשוב, אבל אנחנו בעצם אף פעם לא לומדים איך להפסיק לחשוב ולהרגע. וזה מה שאני מקבל מ-IAM יותר מכל. לפני, היה מעין פטפוט בלתי פוסק של התודעה. אפילו כשרציתי ללכת לישון, התודעה המשיכה הלאה. אך כיום כשאני רוצה להרגע, אני יכול לעשות זאת. אני כבר לא צריך מוזיקה או טלוויזיה בשביל להרגע. אני יכול להרגע בכוחות עצמי."

ג'ון שויסה, 30

צלם, יפן

מתרגל IAM מאז 2004

"אני מרגישה שהשיטה נותנת לי שלווה וסבלנות ועוזרת לי להשאר רגוע במצבי לחץ"

נטלי קרייסטר, 24

מעצבת אופנה, גרמניה

מתרגלת IAM מאז 2004

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.